O firmie

mapka All At Hand Software jest przedsiębiorstwem z siedzibą pod Wrocławiem. Specjalizujemy się w aplikacjach na platformy mobilne ale również bierzemy udział w indywidualnych projektach software'owych.

Nie jesteśmy zwykłą firmą informatyczną. Jesteśmy przede wszystkim właścicielami i miłośnikami zwierząt. Tworzymy Dom Tymczasowy, gdzie pomagamy zwierzakom ze schronisk. Część dochodów przeznaczamy na wsparcie organizacji działających na rzecz zwierząt. Pomysły na nasze programy czerpiemy z codziennego życia z naszymi pupilami i tworzymy je przy ich współudziale.

Naszym celem jest dostarczenie niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań. Poprzez innowacyjność dostarczane aplikacje stają się bardziej ergonomiczne i przyjazne w obsłudze.

Współpraca
Zapraszamy do współpracy klientów korporacyjnych, którzy chcieliby rozszerzyć swoje rozwiązania na platformę mobilną. Zapraszamy producentów oprogramowania do współpracy przy rozwoju projektów, angażujących urządzenia przenośne.

Kontakt
Michał Sędzikowski
All At Hand Software
ul. Łąkowa 24, Wilczyce
51-361 Wrocław
NIP: 894-192-87-50
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
telefon: +48 691948500

 

Login